O nas - sala bankietowa Grodzisk Mazowiecki | salabankietowagold.pl

Sala Bankietowa GOLD jest oddalona o 7 km od Grodziska Mazowieckiego. Eleganckie i szykowne wnętrze, praktyczne zaplecze gastronomiczne oraz duża, klimatyzowana sala będąca w stanie pomieścić nawet do 300 osób czynią nas idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju.

Służymy fachowym doradztwem oraz do Państwa dyspozycji oddajemy nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe. Mamy nadzieję, że zorganizowane imprezy w naszej Sali Bankietowej zapadną na długo w pamięci nawet najbardziej wymagającym Gościom. W GOLD można zorganizować komunie, chrzciny, studniówki, konsolacje, wesela czy też imprezy integracyjne i biznesowe.

Zapraszamy.

Wesela

Nasza sala jest w stanie pomieścić do 350 osób, dzięki czemu jest idealnym miejscem do organizacji zarówno dużych, wystawnych wesel, jak i skromniejszych przyjęć. Oferujemy profesjonalne zaplecze gastronomiczne, nowoczesną i komfortową salę oraz fachowe doradztwo w zakresie organizacji imprez.

Komunie

Nasza sala bankietowa jest idealnym miejscem do organizacji niezapomnianej komunii. Ten wyjątkowy dzień warto obchodzić w eleganckiej, klimatyzowanej sali. Odpowiednie zaplecze gastronomiczne ułatwi organizację przyjęcia komunijnego, dzięki czemu zapadnie na długo w pamięci wszystkim gościom.

 

Chrzciny

Nasza sala bankietowa jest eleganckim i komfortowym miejscem, gdzie można zorganizować niezapomniane chrzciny. Dzięki klimatyzacji i nowoczesnemu wnętrzu sprosta wymaganiom nawet najbardziej surowych gości. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań , aby przyjęcie w sali bankietowej było zgodne z Państwa oczekiwaniami.

 

Studniówki

Bale studniówkowe są niezapomnianą chwilą dla wszystkich maturzystów. Nic więc dziwnego, że najlepiej spędzić je w eleganckim i szykowym miejscu stanowiącym doskonałą oprawę dla tej okazji. Wierzymy, że nasza nowoczesna sala sprosta w pełni wymaganiom klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane wnętrze oraz kompleksowe zaplecze gastronomiczne w eleganckiej i przestronnej sali.

 

Konsolacje

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną i elegancką salę bankietową z kompleksowym wyposażeniem gastronomicznym. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w organizacji konsolacji i stypy.

 

Bale

W naszej sali bankietowej odbywać się mogą imprezy tematyczne, bale sylwestrowe, bale ostatkowe, połowinki i bale studniówkowe. Bazując na naszym doświadczeniu oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w organizacji imprezy. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną, elegancką i przestronną salę do 350 osób, duży parking oraz nowoczesne zaplecze gastronomiczne.

 

Spotkania biznesowe

Sala Bankietowa GOLD jest miejscem eleganckim i szykownym, które idealnie nadaje się do organizacji imprez integracyjnych oraz spotkań biznesowych. Oferujemy miłą obsługę, indywidualne podejście do Państwa potrzeb i fachowe doradztwo. Na terenie obiektu znajduje się duży parking oraz nowoczesne zaplecze gastronomiczne.

Kontakt


tel.: 669-359-810

Adres:
ul. Złota 7
Izdebno Kościelne
05-825 Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie

Facebook